VidiShop Vidi.hu Puskás Akadémia Alba Liga
2016. Október 24. 08:51  -  Vidi.hu   -   Fotó: vidi.hu
Szombaton rangadó, szerdán kupameccs

Második helyen álló csapatunk szombaton az első helyezett Vasas otthonába látogat, de előtte szerdán Makón lépünk pályára. 

Magyar Kupa - 7. forduló
2016. október 26., szerda, 13:30: M-Foci Kft. - Videoton FC

A héten folytatódik a Magyar Kupa 2016/2017-es kiírása, Pécs után most Makóra utazik csapatunk, ahol szerdán 13:30 órakor a helyi Megye I-es gárda ellen lépnek pályára Juhász Rolandék. A Makó 10 forduló alatt 22 pontot gyűjtve jelenleg 2. helyen áll a csongrádi Megye I-ben. 

OTP Bank Liga - 14. forduló
2016. október 29., szombat, 18.00: Vasas FC - Videoton FC

A bajnokság a Vasas elleni idegenbeli rangadóval folytatódik számunkra. Az angyalföldiek remekül teljesítenek idén, 28 szerzett ponttal vezetik az OTP Bank Ligát. Michael Oenning együttese a 12. fordulóban 2-1-re nyert Debrecenben, nyáron Felcsúton pedig szintén 2-1-re nyertek ellenünk, így van miért visszavágnunk a szurkolóktól búcsúzó Illovszky Rudolf Stadionban. 

NB III Nyugati csoport - 13. forduló
2016. október 30., vasárnap, 13.30: Videoton FC II - Tarr Andráshida SC

​A Vidi II a nagyarányú Kaposvár elleni vereség után vasárnap délelőtt hazai pályán javíthat. Disztl László csapata azt az Andráshidát fogadja, amely éppúgy 17 pontot szerzett eddig, mint második együttesünk, ám jobb gólkülönbségük miatt a zala megyei gárda áll jobb helyen a tabellán. 

Hírek
Nagy Lajos, a Vidi utánpótlásedzője lett a kispályás válogatott kapitánya 2017. Február 21.

A fiatal szakember klubunknál az U16-os csapat felkészítését segíti.

Elhunyt Burger Barna fotós 2017. Február 21.

A híres fotóművész 2011 és 2013 között több alkalommal fotózta a Vidit, a 2011-es őszi hivatalos csapatképet is ő készítette. Régóta küzdött az ALS betegséggel, ami ágyhoz kötötte.

Bajnoki rajt előtt – utánpótlás hírek UTÁNPÓTLÁS @ 2017. Február 20.

A hétvégi tétmérkőzésekre hangoltak versenyző korosztályaink, a kisebbek számára négy tornát is rendezett klubunk a sóstói csarnokban, két csapatunk aranyéremmel zárt.

Szurkolói információk a Fradi elleni bajnoki mérkőzésre OTP BANK LIGA @ 2017. Február 20.

MINDENKI SZURKOLJON! Kísérje el a csapatot, hogy együtt harcolhassunk a győzelemért a Fradi ellen is! A Groupama Aréna kapui és a jegypénztár 16.30-kor nyitnak szombaton. Az összecsapásra klubunk indít szurkolói buszt, amire a jegyek 1500 forintba kerülnek.

Szombaton a bajnoki címvédő otthonába látogatunk HETI BEHARANGOZÓ @ 2017. Február 20.

Egy győzelemmel tovább növelhetjük előnyünket a Fradival szemben. Második csapatunk vasárnap délelőtt az NB III-as élmezőnybe tartozó Csornát látja vendégül.

Anel Hadzic: "Az Újpest elleni meccs második félidejében megmutattunk, hogy mit tudunk" 2017. Február 20.

A szombati rangadón gólt szerző középpályás a Fradi ellen is nehéz találkozóra számít.

VIDEOTON FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek